КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ІРПІНЬКОМУНІКАЦІЯСЕРВІС»

У кожного абонента свої вимоги до доступу до мережі, але компанія КП “ІРПІНЬКОМУНІКАЦІЯСЕРВІС” розробила різні пакети, які відрізняються наповненням, швидкістю та іншими параметрами. Кожен абонент, перед тим, як підключитися до інтернету, сам визначає, який набір послуг йому необхідний для реалізації своїх бажань.

Інноваційність.

Користувачі КП “ІКС” не просто отримують можливість підключити безлімітний інтернет, а стають абонентами мережі побудованої на основі сучасного обладнання та новітніх технологій.

Xnet — комунальний інтернет-провайдер, який утворений на вимогу сьогодення Ірпінською міською радою Київської області.
Основна мета та першочергове завдання комунального підприємства ІРПІНЬКОМУНІКАЦІЯСЕРВІС:

Надання високоякісних телекомунікаційних послуг для населення в Ірпені, а в перспективі і по всій Київській області.

Серед переліку телекомунікаційних послуг безпосереднім лідером з найбільшим попитом є послуга доступу до мережі ІНТЕРНЕТ.
Забезпечити надання високоякісного ІНТЕРНЕТ доступу можливо тільки тоді, коли:
1. Розбудову ліній зв’язку, які і будуть основою мережі, виконують висококваліфіковані фахівці, які мають за плечима практичний досвід виконання таких робіт.
2. Використання сучасного обладнання, яке буде нести на собі все навантаження, та якісне налаштування взаємодії між всім обладнання.
3. Використання найбільш досконалих технологій та методів. Найбільш досконала технологія надання високошвидкісного доступу до мережі Інтернет в квартиру, приватний будинок .

При цьому варіанті організації, магістральна складова мережі є оптичної, а розподільна (безпосередньо в квартиру абонента) може бути як оптичної, так і мідної.

Залежно від того, який кабель проведено в квартиру, вибирається абонентське обладнання (оптичні роутери, Ethernet-роутери).

Оптоволоконний кабель складається зі скла або пластику.

Інформація по ньому проходить світловим сигналом, що і забезпечує високу швидкість передачі.

При цьому сигнал практично не слабшає, хоча і долає величезні відстані.

Мідний кабель — це так звана кручена пара, через яку подається електричний сигнал, що несе інформацію.
Такий кабель більш піддатний до електромагнітних перешкод і загасання сигналу.
Тому необхідно захищати кабель від «наводок» і використовувати сигнальні буфери або спеціальні коректори.
Як правило, оптоволоконний кабель прокладається від провайдера до багатоквартирного будинку, а в квартири вже простягається мідний дріт.
Ви можете вибрати кілька варіантів підключення безпосередньо у вас вдома.

Наприклад, кабель можна під’єднати безпосередньо до комп’ютера або скористатися Wi-Fi маршрутизатором, який буде «роздавати» на інші домашні пристрої (ноутбуки, планшети, смартфони).
На основі Ethernet розвивається їй подібна гігабітна пасивна оптична мережа (GPON).
Технологія GPON дозволяє отримувати Інтернет на надвисокій швидкості — до 1000 Мбіт/сек.
Високі швидкості, стабільність, можливість проводити відеоконференції, незалежність від телефону — головні переваги послуги інтернет від комунального інтернет-провайдера Xnet.in.ua (офіційна назва КП «ІРПІНЬКОМУНІКАЦІЯСЕРВІС»)