налаштування Wifi

— переконайтеся, що приходить кабель підключений в WAN-порт роутера;
— спробуйте перепідключити з’єднання, вимкнувши і включивши Wi-Fi- роутер від електроживлення;
— переконайтеся, що в налаштуваннях WAN (на роутері) у Вас прописаний статичний тип підключення.

— Якщо виконавши вище наведені рекомендації Ви не отримали бажаного результату —  зателефонуйте в службу технічної підтримки.

На радіус покриття/рівень (потужність) WiFi мережі впливають
наступні фактори:

  • товсті/армовані стіни всередині приміщення;
  • слабка антена (низький коефіцієнт посилення), на клієнтському роутері;
  • зашумленість радіоканалу (радіоперешкоди від сусідських WiFi мереж);
  • активне обладнання, яке штучно глушить радіочастоти;
  • низька чутливість WiFiадаптера на приймаючому пристрої;
  • не оптимізована конфігурація WiFi мовлення в інтерфейсі роутера; апаратний брак, або недоліки програмного забезпечення.
Взагалі є кілька способів розширення радіусу покриття мережі WiFi:

Змінити розміщення роутера (або точки доступу), щоб уникнути перешкод і завад, які зменшують радіус дії обладнання WiFiмережі. Серед перешкод в житлових будинках виступають стіни, мікрохвильові печі і бездротові телефони. Крім того, можливо, варто змінити номер WiFiканалу Вашого обладнання, щоб уникнути завад. Використати зовнішню мережеву картку WiFi.

Не завжди чутливості вбудованих мережевих карток WiFi достатньо, щоб організувати надійний зв’язок з точкою доступу (маршрутизатором). Особливо це актуально для нетбуків та планшетників. Оновити антену маршрутизатора (або точки доступу).

WiFi антени на більшості базових станцій безпровідного зв’язку можна замінити на більш ефективні. .

Додати ще одну точку доступу (або маршрутизатор). Великі приміщення, як правило, вимагають не більше двох точок доступу, в той час як компанії можуть використовувати десятки точок доступу. У будинку необхідно підключити первинний бездротовий маршрутизатор (точку доступу), який з’єднати з іншими кабелем Ethernet; бо домашні бездротові маршрутизатори і/або точки доступу зазвичай не спілкуються між собою безпосередньо.

Додати двонаправлений підсилювач WiFiсигналу для бездротових пристроїв. WiFi підсилювач сигналу (signal booster) підключається до маршрутизатора, точки доступу та WiFiклієнтів в місці під’єднання антени.

Двонаправлені антени підсилюють сигнал в обох напрямках: передачі і прийому. Вони повинні мати для передачі WiFi двохканальний радіозв’язок.

Додати WiFi репітер. Бездротовий повторювач (репітер) це автономний пристрій, який розміщується в межах досяжності бездротового маршрутизатора (точки доступу). Репітери (так звані, «розширювачі діапазону») виконують роль двосторонньої ретрансляційної станції для WiFiсигналів.

Клієнти, які занадто далеко від первинного маршрутизатора/точки доступу, можуть замість них з’єднатися з WLAN через ретранслятор. антенни на роутері повинні бути в вертикальному стані, пов’язано з особливістю поширення радіосигналу;

Встановити максимальну потужність мовлення WiFi мережі, і автоматичний діапазон ширини каналу (в деяких випадках потрібно застосувати примусово ширину каналу 20 Mhz або 40 Mhz);

Проаналізувати WiFi мережі, які можуть перетинатися з вашої домашньої мережею одним з додатків, наприклад, скачавши на смартфон WiFi Analyzer, змінити вручну на канал який мінімально перетинається з вашою мережею;

використовувати роутери з двома і більше антенами, з коефіцієнтами посилення від 5 dB; Встановити додаткову точку повторення WiFi сигналу.