КАБЕЛЬНЕ ТЕЛЕБАЧЕННЯ В ПРИВАТНИЙ БУДИНОК

Цифрове кабельне телебачення в приватний сектор в Ірпені

Хочемо поділитися чудовою новиною – ексклюзивна послуга від XNET «Цифрове кабельне телебачення в приватний сектор».

Таку послугу для мешканців приватного сектору не надає жоден з приватних інтернет-провайдерів, які ведуть свою діяльність  в Ірпені.

Виникає запитання :»Як таке можливо, що тільки XNET має таку послугу? «

Все просто.  Комунальний інтернет-провайдер XNET, який має юридичну назву комунальне підприємство ІРПІНЬКОМУНІКАЦІЯСЕРВІС розбудовує комунальну оптоволоконну інтернет мережу використовуючи найпрогресивнішу технологію сучасності GPON (Gigabit Passive Optical Network)  в основі якої лежить використання сучасного обладнання — це по перше. По-друге, завдяки тому, що колектив підприємства складається з фахівців, які мають великий практичний досвід розбудови інтернет мереж , який здобули працюючи в приватних інтернет-провайдерах.

Тому закликаємо мешканців міста Ірпінь підключатись до комунальної оптоволоконної інтернет мережі!

Прості умови підключення!

Заповніть заявку на підключення або замовте зворотній дзвінок.

Замовити дзвінок

Підключення послуги БЕЗКОШТОВНЕ.

ТЕЛЕБАЧЕННЯ

Саме цифрове кабельне ТЕЛЕБАЧЕННЯ, сьогодні дозволяє бути в курсі найсвіжіших новин з усього світу, це перегляд абсолютно будь-якого контенту.

Сучасний телевізор – це високоякісне зображення і багатоканальний висококласний звук.

Сьогодні багато хто виявляє бажання дивитися новинки кінопрокату саме вдома, на своєму телевізорі, всівшись в своє зручне крісло, ніж на екрані кінотеатру. І це зрозуміло!

Телевізори та телебачення виходять за рамки звичного нам розуміння, знаходячи новий функціонал і розширені вміння. Не дарма телевізори нового покоління називають «розумними», або Smart.

Весь світ зараз переходить на цифрове мовлення.

Цифрове телебачення – це стійкий цифровий сигнал, що дозволяє отримувати зображення і звук найвищої якості. Аналогове мовлення не може забезпечити цього рівня, оскільки аналоговий сигнал піддається зовнішньому негативному впливу.
Цифрове телебачення – це мобільність. Де б ви не знаходилися: удома, на дачі, в дорозі або на роботі, ви завжди зможете включити свій улюблений телеканал.

Цифрове телебачення – це економічно. У перерахунку на одну телепрограму потужність споживання електроенергії цифрового передавача в кілька разів менше, ніж при передачі аналогового телебачення.

Цифрове телебачення – це найширший вибір контенту. Список телеканалів на вашому телевізорі може обчислюватися сотнями!

Уже захотіли підключити собі «цифру»?
Ви й досі здивовані чому всі переходять на цифру?

Швидше за все, Ви не переймалися довгими пошуками і вибором постачальника телебачення.